Rezerwacja telefoniczna: 696 417 743

O nas

Ośrodek Wczasowy "Z Widokiem" w Więcborku.

Lokalizacja

Więcbork (niem. Vandsburg) – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Więcbork.

Jezioro Więcborskie

Jezioro nadaje się do uprawiania sportów wodnych żeglarstwa, regat wioślarskich które wielokrotnie organizowano na tym akwenie, oraz sportów motorowodnych. Woda jest w posiadaniu Polskiego Związku Wędkarskiego oddział w Więcborku. Teren jeziora jest objęty ścisłą ochroną prawną w ramach Krajeńskiego Parku Krajobrazowego stanowiąc rezerwat przyrody.

Stadion

Stadion Olimpijski w Więcborku obiekt piłkarsko-lekkoatletyczny z zapleczem sanitarno-gastronomicznym i trybunami na ponad 1000 miejsc siedzących dla widzów.W 2004 roku w Więcborku i na tym stadionie odbyły się Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpijskie Sportowców Zrzeszenia LZS ATENY 2004 w Więcborku

Miasto więcbork

Na odcinku zabudowań miejskich nad jeziorem ciągnie się promenada ze skwerkami. Tereny wokół niego tworzą wzgórza pomorenowe, które są porośnięte starodrzewiem mieszanym o przewadze buka, dębu, brzozy z domieszką drzew iglastych. Rosnące lasy są siedliskiem wielu roślin chronionych. Wzgórza więcborskie są doskonałymi punktami widokowymi na jezioro, plaże, miasto i okolice.

Miasto Więcbork jest bardzo atrakcyjnym miejscem, przystosowanym do wypoczynku i rekreacji wczasowiczów i turystów. Atrakcje czekające na przybyłych gości, poza jeziorem i lasami oraz radości płynące z przebywania w spokojnym miasteczku, oferowane przez gospodarzy są bardzo liczne.

Więcej informacji o Więcborku
Czystość
Lokalizacja
Stosunek jakości do ceny

O ośrodku

ośrodek wczasowy nad jeziorem

Ośrodek położony jest w miejscu akcentującym piękno więcborskiego krajobrazu. Oferujemy państwu miły wypoczynek na łonie natury, szereg atrakcji sportowo-rekraacyjnych oraz dogodne zakwaterowanie.

            

Oferujemy domki 6, 5, 4 osobowe o wysokim standardzie. Mają one: łazienkę z prysznicem, kącik kuchenny z zlewozmywakiem oraz lodówką i kuchenką elektryczną a także garnki i sztućce, zadaszony taras, kanapotapczany oraz telewizory.

Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, bar, stół do tenisa stołowego, rzutki do tarczy, wypożyczalnia sprzętu wodnego itp.

Dostępne terminy!

Wciąż mamy dostępne terminy. W celu rezerwacji prosimy o kontakt pod nr telefonu 696 417 743

Zadzwoń